Ін`єкційна косметологія для чоловіків

Ін'єкційна косметологія

Інтенсивні малоінвазивні програми з використанням мікроуколів біологічно активних препаратів провідних виробників покликані усунути візуальні дефекти, покращити контури обличчя. Ін’єкційні та інші терапевтичні техніки допоможуть позабавитись недоліків шкіри, алопеції та гіпергідрозу, надати зовнішності більш мужній та гармонійний вигляд.

Безпечність процедур гарантована проведенням послуг досвідченими спеціалістами в умовах операційного блоку, оснащенням клініки автоматичними бактерицидними лампами та власною стерилізаційною з автоклавом класу “В”.

Омолодження обличчя

Хімічні пілінги, мезотерапія та біоревіталізація вирівнюють та оновлюють шкіру. PRP-терапія за допомогою збагаченої центрифугованої крові пацієнта запускає метаболічні та репараційні процеси. Мезоліфтинг та плазмоліфтинг усувають вікові зміни, відновлюють еластичність шкіри, ботуліно-, ферментотерапія та інші омолоджуючі процедури зменшують зморшки та допомагають відкоригувати овал обличчя.

Підкреслення мужності обличчя

Корекція форми обличчя для надання симетричності та нехірургічної зміни зовнішності стала доступною завдяки ін’єкціям наповнювачів та міорелаксантів для створення необхідних об’ємів та контурів. Збільшення підборіддя, зміна форми нижньої щелепи та інше ремоделювання проводиться з використанням філерів та ботулінотерапії.

Усунення небажаних дефектів шкіри

Ін’єкційна терапія і спеціально підібрані процедури та засоби догляду допоможуть звузити пори, позбавитись рубців та дрібних зморшок, слідів перенесеної вугрової хвороби та інших небажаних змін шкіри. Хімічні пілінги вирівнюють, вітамінні ін’єкції (мезотерапія та мікронідлінг) та самовідновлення очищеною плазмою крові (PRP-терапія ) тонізують, живлять та оновлюють шкіру.

Корекція овалу обличчя

Усунення «другого підборіддя» та суттєва зміна овалу обличчя досягається за допомогою ліполізу, ферментотерапії. Завдяки підшкірному введенню ліполітиків, спеціальних ферментів для розщеплення жирів, покращується лімфодренаж та кровопостачання, проводиться корекція жирових відкладень.

Лікування алопеції

В боротьбі з облисінням допомагають мезотерапевтичні ін’єкції активних речовин та PRP-терапiя. Введения активізуючих ріст препаратів (мезотерапія) та очищеної і збагаченої аутоплазми крові (плазмоліфтинг) інтенсивно живлять шкіру та ефективно перешкоджають випадінню волосся.

Лікування гіпергідрозу

Для корекції надмірної пітливості використовується ботулінотерапія. Локальні ін’єкції ботулотоксину допоможуть вирішити проблему підвищеного потовиділення та усунути дискомфорт в області пахв, стоп та долоней.