Дерматологія для чоловіків

Дерматологія

Виявлення та усунення косметичних проблем стає все більш комфортним та не потребує великих зусиль та часу. Кваліфіковані дерматологи допоможуть діагностувати та підібрати методику лікування для максимальнo ефективного та швидкого позбавлення від естетичних дефектів та шкірних патологій.

Надійність та результативність видалення недоліків та новоутворень гарантована багаторічним досвідом онколога-дерматолога та суворим дотриманням протоколів безпеки в нашій клініці.

Діагностика та лікування дерматологічних захворювань

За допомогою сучасних салонних процедур та ретельно підібраного домашнього догляду ми допомагаємо усунути дискомфортні прояви та позбавитись таких захворювань: розацеа, вугрова хвороба, атопічний дерматит, папіломавірусна інфекція, демодекоз, вітіліго, грибок шкіри.

Діагностика та видалення новоутворень

Обстеження родимок, папілом, бородавок, кератом проводиться дерматоскопом Handyscope (FotoFinder, Німеччина). В поєднанні з гістологічним дослідженням такий огляд дозволяє максимально точно діагностувати проблему, а фотофіксація допомагає відслідкувати динаміку для подальшого контролю. Видалення виконується радіохвильовим методом або шляхом електрокоагуляції.