Апаратна косметологія для жiнок

Апаратна косметологія

Останні досягнення технологій краси знайшли своє втілення в апаратних процедурах. Передові методики ексфоліації та гідратації, тонізації та ліфтингу покликані зберегти здоров’я та молодість шкіри з максимально стабільним пролонгованим ефектом при мінімальній травматичності. Активізація кровопостачання та регенерації, лімфодренаж та протинабрякова дія, зниження пастозності тканин – основні, проте далеко не всі переваги апаратної косметології.

HydraFacial

HydraFacial (Гідрафешл) – інноваційна багатокомпонентна процедура очищення та оновлення шкіри. Методика поєднує вакуумний гідропілінг та інтенсивне зволоження. Багатофункціональні насадки та можливість індивідуального підбору інтенсивності разом з використанням біологічно активних препаратів вирівнюють та освіжають шкіру, що робить гідрадермабразію популярною неінвазивною гігієнічною та омолоджуючою косметологічною послугою.

Мікротоки

Мікротокова терапія – фізіотерапевтична процедура оновлення та омолодження шкіри за рахунок впливу низькочастотних імпульсів. Для нехірургічної підтяжки обличчя використовується сучасний апарат мікрострумової терапії Radium B-2022. Мікротоки покращують регенерацію тканин, тонізують м’язи, активізують кровопостачання та лімфодренаж, що в свою чергу сприяє міоліфтингу та коректує контур обличчя.

Кріоліфтинг

Кріотерапія апаратом Vivax Cryo Pro – омолоджуюча та ремоделююча процедура з використанням низьких температур. Холодовий вплив вивільняє біостимуліни (речовини, що відповідають за авторепарацію епідермальних структур), посилює метаболічні процеси, дренує шкіру, допомагає звузити пори, зменшити зморшки, покращити колір обличчя та попередити вікові зміни.